Notice: Constant FS_CHMOD_DIR already defined in /home/bubba/domains/hollycow.pl/public_html/wp-config.php on line 95

Notice: Constant FS_CHMOD_FILE already defined in /home/bubba/domains/hollycow.pl/public_html/wp-config.php on line 95
Maroko – Holly Cow

Maroko

Maroko stało się naszym drugim domem, w ciągu ostatnich 5 lat odwiedziliśmy ten kraj z naszymi klientami ponad 50 razy odwiedzając najpiękniejsze plaże i miejscówki w tym kraju. Dajemy Wam szanse na bliższe spotkanie z marokańskim life stylem, epickimi surf spotami i atrakcyjnymi miejscami w tym niesamowitym kraju. Jeśli lubicie nietypowe wyjazdy i zawsze marzyliście, aby rozegrać surf sesje o zachodzie słońca na czarnym lądzie to Maroko jest do tego stworzone idealnie. Łagodny klimat, niskie opady, stały swell od października od marca i przyjaźni lokalesi sprawiają, że te kraj jest od lat częstym celem naszych surf tripów.

The Chill Villa

Galeria

odwiedź nasz fan page na Facebook

Nasz apartament jest położony w Taghazout.

villa


 

Taghazout

Galeria

Jest to mała wioska rybacka, 19 km (12 mil) na północ od miasta Agadir, w południowo-zachodniej części Maroka. Mieszkańcy są w większości pochodzenia Berberów. Wędkarstwo, turystyka i produkcja oleju arganowego jest głównym źródłem dochodu. Region Taghazout jest obecnie uważany za najlepsze miejsce do surfingu w Maroku. Zarówno dla profesjonalistów i osób uczących się. Najlepsze warunki do surfingu to od października do kwietnia.

15


 

Legzira

Galeria

Plaża słynie przede wszystkim z olbrzymich czerwonych skalnych łuków, które dzielą ją w kilku miejscach. Łuki wychodzą z klifowego wybrzeża, przechodzą przez plaże i wrzynają się w Atlantyk.

012


Paradise Valley

Galeria

Jest to odcinek doliny rzeki Tamraght w górach Maroka Atlasu Wysokiego. Znajduje się około 20 km na północ od Agadiru. Dolina słynie z obfitości skalnych basenów i małych wodospadów.

 dsc_23047