Notice: Constant FS_CHMOD_DIR already defined in /home/bubba/domains/hollycow.pl/public_html/wp-config.php on line 95

Notice: Constant FS_CHMOD_FILE already defined in /home/bubba/domains/hollycow.pl/public_html/wp-config.php on line 95
SURFING – Holly Cow

SURFING

Termin: dowolny

Przeloty: Tanie linie lotnicze z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Berlina Schoenefeld, Poznania lub czartery z Warszawy, Katowic, Poznania,

Długość pobytu: 7 nocy

Surfing: deska i pianka w cenie na 6 dni, 1 dzień szkolenia w cenie. Dodatkowe lekcje: 25 euro/os.  dzień.

Zakwaterowanie: Taghazout/Agadir 7 noce The Chill Villa, surf house z basenem 100 m od plaży

Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje

Transport: Bus VW T4, 8 osobowy.

Cena: 350 euro/os./tydzień

Maroko stało się naszym drugim domem, w ciągu ostatnich 5 lat odwiedziliśmy ten kraj z naszymi klientami ponad 50 razy odwiedzając najpiękniejsze plaże i miejscówki w tym kraju. Dajemy Wam szanse na bliższe spotkanie z marokańskim life stylem, epickimi surf spotami i atrakcyjnymi miejscami w tym niesamowitym kraju. Jeśli lubicie nietypowe wyjazdy i zawsze marzyliście, aby rozegrać surf sesje o zachodzie słońca na czarnym lądzie to Maroko jest do tego stworzone idealnie. Łagodny klimat, niskie opady, stały swell od października od marca i przyjaźni lokalesi sprawiają, że te kraj jest od lat częstym celem naszych surf tripów.

Nasz główny pobyt to malowniczo położone na skale nad samym oceanem apartamenty. Obiekt znajduje się w Imi Ouaddar, tuż obok surferskiej wioski Taghazout 25 km na północ od Agadiru. W promieniu kilkunastu kilometrów od wioski znajduje się 12 spotów surfingowych o różnym stopniu trudności, każdy może znaleźć coś odpowiedniego do swoich możliwości. Taghazout pełne jest klimatycznych restauracji i sklepów, wioska znana jest ze swojej leniwej atmosfery, doskonałych ryb i owoców morza, które można kupić prosto od lokalnych rybaków. W trakcie pobytu zaliczymy wszystko, co interesujące w okolicach wioski, od wodospadów Immouzar przez Rajską Dolinę i Tifnit po nightlife w Agadirze. Maroko znamy jak własną kieszeń, dlatego bez wątpienia nie raz zaskoczymy Was podczas wyjazdu.

ZAKWATEROWANIE

Taghazout/Agadir – The Chill Villa

to komfortowy guesthouse w Imi Ouaddar tuż obok Taghazout, oferujący zakwaterowanie w nowoczesnym obiekcie położonym 50 m od plaży i około 400 m od dużego resortu z barem z alkoholem i restauracją. Dostępne są 3 pokoje 2 osobowe z łazienką w tym jeden z łóżkiem małżeńskim i jeden mansardowy bez łazienki oraz pokój 4 osobowy z łazienką. Na terenie jest basen, kuchnia serwuje posiłki na zamówienie, na dachu wygodny taras z widokiem na ocean. Imi Ouaddar to bogata osada 2 zatoki od Taghazout, wioska jest czysta i zadbana, na przystani rybackiej można kupić świeże ryby i owoce morza, w wiosce jest kilka sklepów, kilka restauracji, rzeźnik, dojeżdża bezpośredni autobus do Agadiru, Taghazout, Tamri. W 2015 otwarta zostanie duża inwestycja turystyczna w wiosce na 2 tysiące łóżek. Paradis Plage to nazwa miejscowej plaży, długiej, czystej, piaszczystej. Przy dogodnych warunkach plaża staje się również spotem surfingowym dla początkujących.

TRANSPORT

Wszystkie transfery obsługuje Volkswagen T4 – 8 osobowy surf bus. Paliwo i koszty parkingowe w cenie. Transfer na dworzec autobusowy lub lotnisko  w Agadirze w cenie.

ZWIEDZANIE I ZAKUPY

Nie samym surfingiem człowiek żyje, w takich chwilach odwiedzamy pobliskie atrakcje. Za dopłatą 50 euro od osoby można wykupić pakiet wycieczek do okolicznych atrakcji. Odwiedzimy Rajską Dolinę, skąd jeśli się nie boicie to można skakać do wody z 20 metrów do chłodnej górskiej rzeki. Na pewno odwiedzimy też Agadir, w którym zobaczymy targowisko czy szczyt góry, z której rozpościera się fantastyczny, panoramiczny widok na miasto. W Agadirze są supermarkety i sklepy z alkoholem, w których będziemy się zaopatrywać. Zrobimy rundę po wybrzeżu, aż do siedliska Ibisów na klifach w Tamri, które również jest fajnym surf spotem. Jedno z popołudni spędzimy na sekretnej plaży do której dostęp jest możliwy tylko podczas odpływu. W ramach pakietu przejedziemy około 500 km po najciekawszych, nieturystycznych atrakcjach w okolicy.

ODWIEDZANE MIEJSCA

 

CENA ZAWIERA

– 7 noclegów ze śniadaniem i obiadokolacjami w The Chill Villa

– wszystkie transfery na spoty busem 8 osobowym

– opieka rezydenta

– 1 dzień surfingu z instruktorem, plus 5 dni wynajmu deski i pianki

– ręczniki plażowe, koce plażowe, suszarki do włosów

– dostęp do Internetu w Villi

– transfer z i na dworzec autobusowy/lotnisko w Agadirze

CENA NIE ZAWIERA

– przelotu z Polski w cenie od ( ok. 600-800zł w obie strony)

– obowiązkowego ubezpieczenia

– wydatków osobistych

– dopłaty do pakietu wycieczek po okolicy 50 euro/os.

KONTAKT

Marek Warmuz – marek@hollycow.pl

Tel. w Polsce +48.696.473.825

w Maroko +212.677.10.52.10

www.facebook.com/thechillvillataghazout

www.facebook.com/hollycowevents

www.instagram.com/hollycowartoftraveling