Notice: Constant FS_CHMOD_DIR already defined in /home/bubba/domains/hollycow.pl/public_html/wp-config.php on line 95

Notice: Constant FS_CHMOD_FILE already defined in /home/bubba/domains/hollycow.pl/public_html/wp-config.php on line 95
BALI & LOMBOK – Holly Cow

BALI & LOMBOK

Nasz wyjazd na Bali i Lombok z dwoma noclegami w Kuala Lumpur nie ma charakteru wyprawy, jest raczej formą wakacji połączonych z aktywnym spędzaniem czasu. Dajemy możliwość odwiedzenia 3 miejsc podczas jednej podróży, dynamiczną metropolię Kuala Lumpur gdzie spędzimy dwa aktywne dni, oraz Lombok – idylliczną wyspę, nie zepsutą jeszcze tak bardzo komercyjną turystyką oraz na koniec tygodniowy pobyt na legendarnym  Bali.

Wyjazd nastawiony na odpoczynek, yogę i surfing oraz poznawanie lokalnych kultur i kuchni. Nie ma przesadnie rozbudowanego programu. Jedziemy chillować i chłonąc Azję wszystkimi zmysłami. Na Bali 3 dni wynajmu busa z kierowcą pozwoli odkryć różne twarze wsypy, na Lombok to samo zrobimy w ciągu jednego dnia. W cenie wyjazdu prócz zakwaterowania i śniadań są wszystkie transporty wynikające z programu (za wyjątkiem lotów), dodatkowo 2 dni yogi z Sylwią Chiang, tajwańską promotorką i instruktorką yogi i acro yogi. Zarówno na Bali jak i Lombok będzie czas i możliwości do surfowania.

To nie jest kolejny, grupowy wyjazd turystyczny, masz szanse na udział w naszym małym azjatyckim Island hopping, czyli Road trip tylko trochę inaczej, możesz stać się częścią tej niezwykłej przygody. Cała grupa nie będzie większa niż 10 osób, na 20.09 września mamy jeszcze 4 miejsca.

 


ZAPOZNAJ SIĘ Z PROGRAMEM WYJAZDU