Notice: Constant FS_CHMOD_DIR already defined in /home/bubba/domains/hollycow.pl/public_html/wp-config.php on line 95

Notice: Constant FS_CHMOD_FILE already defined in /home/bubba/domains/hollycow.pl/public_html/wp-config.php on line 95
Majówka w Maroku – Holly Cow

Majówka w Maroku

W Afryce wszystko trwa dłużej. Tam po prostu jest więcej czasu. Odpalamy nasz majówkowy wyjazd, wybierz dowolne daty na tygodniowy pobyt pomiędzy 20 kwietnia, a 20 maja 2015.

PRZELOT

Odkąd mamy cotygodniowe czartery z kliku miast w Polsce nie ma problemów z dotarciem do Agadiru. Czartery można kupić na stronach:

www.tui.pl
www.eximtours.pl
www.rainbowtours.pl

Do wyboru wyloty z Katowic, Warszawy, Poznania Dostępność czarterów na majówkę może być ograniczona dużym popytem, mamy więc drugą alternatywę, lot Ryanairem z Polski z przesiadką gdzieś w Europie, ewentualnie bezpośrednie loty Easyjet z Berlina Schoenefeld. Ceny przelotów czartery około 1000 PLN, loty z przesiadką około 600-800 PLN.

ZAKWATEROWANIE

Mamy dla Ciebie 4 pakiety do wyboru. W zależności od Twojego budżetu na majówkę:

PAKIET BASIC za 199 euro

(w cenie: transfer z lotniska w Agadirze, lub dworca autobusowego, zakwaterowanie w apartamentach)
– apartamenty w Taghazout (4-5 osobowe), cena bez wyżywienia, apartamenty 30 m od oceanu, taras/balkon z widokiem na ocean, dwie sypialnie z łóżkiem małżeńskim, salon z dwoma łóżkami pojedynczymi).
– dopłata do wynajmu deski surfingowej 50 euro tydzień
– dopłata do pakietu wycieczek: 50 euro/os.
– dopłata do szkolenia surfingowego z deską w cenie 100 euro za 20 godzin.

PAKIET COMFORT za 259 euro

( w cenie: transfer z lotniska lub dworca autobusowego w Agadirze, zakwaterowanie w nowoczesnych apartamentach z basenem, do plaży w linii prostej 500 m, dwie sypialnie z dwoma łóżkami pojedynczymi i salon z 1 miejscem do spania. taras/balkon z widokiem na ocean, dodatkowo w cenie deska surfingowa na 5 dni).
– dopłata do pakietu wycieczek: 50 euro/os.
– dopłata do szkolenia surfingowego z deską w cenie 75 euro za 20 godzin.

PAKIET SURF & CHILL za 389 euro

( w cenie transfer z lotniska lub dworca autobusowego w Agadirze, zakwaterowanie w komfortowej villi z basenem, 50 metrów od plaży. Pobyt z wyżywieniem, śniadania i obiadokolacje. W Villi dostępne pokoje 2 osobowe i 1 pokój 4 osobowy. Owoce w ciągu dnia w cenie. W cenie również deska i pianka na 5 dni, transfery na spoty i zakupy w Agadirze, oraz pakiet wycieczek w czasie wolnym od surfingu).
– dopłata do szkolenia surfingowego z deską w cenie 75 euro za 20 godzin

PAKIET ALL INCLUSIVE za 449 euro

(w cenie transfer z lotniska lub dworca autobusowego w Agadirze, zakwaterowanie w komfortowej villi z basenem, 50 metrów od plaży. Pobyt z wyżywieniem, śniadania i obiadokolacje. W Villi dostępne pokoje 2 osobowe i 1 pokój 4 osobowy. Owoce w ciągu dnia w cenie. W cenie również deska i pianka na 5 dni, szkolenie surfingowe, transfery na spoty i zakupy w Agadirze, oraz pakiet wycieczek w czasie wolnym od surfingu).

Atrakcyjne rabaty dla grup. Zbierz ekipę i zapytaj o indywidualną wycenę. Pomagamy w wyszukiwaniu lotów.

Pełne info i ofertę otrzymasz wysyłając do nas email na adres: biuro@hollycow.pl jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu przez nasz fanpage www.facebook.com/hollycowevents