Notice: Constant FS_CHMOD_DIR already defined in /home/bubba/domains/hollycow.pl/public_html/wp-config.php on line 95

Notice: Constant FS_CHMOD_FILE already defined in /home/bubba/domains/hollycow.pl/public_html/wp-config.php on line 95
Marakesz Maraton 2018 – Holly Cow

Marakesz Maraton 2018

MARATON W MARAKESZU 2018

PRZELOT

Rekomendujemy przelot lotem bezpośrednim z Krakowa do Marakeszu liniami Ryanair. Wylot z Krakowa 26.01.2018 o 6:25 przylot do Marakeszu o 10:05. Wylot z Marakeszu 29.01.2018 o 10:30, przylot do Krakowa o 16:00. Cena lotu bezpośredniego około 600 PLN. Alternatywnie można dolecieć do Marakeszu lotem z przesiadką, liniami Ryanair. Przyloty w godzinach popołudniowych, odloty w godzinach rannych 29.01.2018. Cena lotu z przesiadką w granicach 400-500 PLN. Ceny mogą ulec zmianie. Pomagamy w zakupie i wyszukaniu najlepszego połączenia. Szczegóły u organizatorów.

ZAKWATEROWANIE

Hotel Dellarosa Hotel and Spa to nowoczesny, komfortowy obiekt położony w bezpośredniej bliskości Medyny (Starego miasta), od którego dzieli go 15 minutowy spacer. Do miejsca startu maratonu dojść można zaledwie w kilka minut, co ma duże znaczenie ze względu na fakt, że w dniu biegu okoliczne drogi będą zamknięte dla ruchu pojazdów. Z kawiarni na dachu hotelu rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na ośnieżone szczyty Atlasu Wysokiego i miasto.Pobyt w pokojach 2 osobowych (z dwoma oddzielnymi łóżkami lub łóżkiem małżeńskim) oraz śniadaniem. Na terenie hotelu działa darmowe WIFI. Hotel położony 5 minut spacerem od miejsca startu maratonu.

UBEZPIECZENIE

Uczestnicy na cały czas trwania wyjazdu (od wylotu do powrotu do Polski) będą objęci ubezpieczeniem turystycznym AXA (KL, NNW) obejmującym amatorskie uprawianie sportów.

PROGRAM WYJAZDU

26.01 – piątek

Po przylocie transfer do hotelu, wspólne wyjście na śniadanie, zakwaterowanie około 13:00. Popołudniu wspólne wyjście na zwiedzanie Ogrodów Majorelle i medyny, kolacje zjemy na placu Jema El Fna po kolacji marokańska herbata na dachu słynnej Cafe De France.

27.01 – sobota

Po śniadaniu odbiór pakietów startowych i wizyta w centrum informacyjnym maratonu. Przejazd na rekonesans trasy. Około 12:00 przejazd do górskiej miejscowości Imlil (ok 75 minut), tam dla chętnych czas na krótkie rozbieganie, zjemy obiad w restauracji z widokiem na szczyty Atlasu i masyw Jebal Toubkal, po ok. 3 godzinach ruszymy w drogę powrotną do Marakeszu. Około 17:00 czas wolny na zakupy w medynie. Wieczorem wspólne wyjście na kolację. Odpoczynek przed biegiem.

28.01 – niedziela

Bardzo wczesne śniadanie, tak aby o 7:45 wyjść z hotelu na miejsce startu. Rozgrzewka i udział w biegu. Około 13:00 powrót do hotelu po zakończonym biegu. Wyniki powinny być dostępne online około 18:00. Po powrocie do hotelu posiłek i czas na regenerację. Wieczorem wspólne wyjście na kolację w rejon Jema El Fna.

30.01 – poniedziałek

Po śniadaniu wykwaterowanie i transfer na lotnisko. Odlot do kraju.

KOSZTY

Koszt udziału w wyjeździe to 335 euro + opłata za bieg (do wyboru 42K oraz 21 K). Wydatki jakie poniesiecie na miejscu ograniczają się wyłącznie do posiłków za wyjątkiem śniadań, które są w cenie pobytu. Kalkulując wydatki przyjmijcie sobie, że na jedzenie wydacie około 60 euro za cały pobyt.

CENA OBEJMUJE

 • zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym w Hotelu 4 gwiazdkowym ze śniadaniem

 • transfer z i na lotnisko

 • transfer do Imlil i z powrotem

 • transfer do Ogrodów Majorelle i dalej na Jema El Fna

 • objazd trasy biegu

 • bilet wstępu do Ogrodów Majorelle

 • spacer po Medynie

 • marokańska herbata w Cafe De France oraz w Imlil

 • ubezpieczenie AXA

 • opiekę koordynatora


CENA NIE OBEJMUJE

 • przelotu tanimi liniami z Polski

 • opłaty za udział w biegu

 • wydatków osobistych

 • posiłków za wyjątkiem śniadań