Notice: Constant FS_CHMOD_DIR already defined in /home/bubba/domains/hollycow.pl/public_html/wp-config.php on line 95

Notice: Constant FS_CHMOD_FILE already defined in /home/bubba/domains/hollycow.pl/public_html/wp-config.php on line 95
Maroko wyjazd sportowy z Olgą Lipczyńską – Holly Cow

Maroko wyjazd sportowy z Olgą Lipczyńską

MAROKO WYJAZD SPORTOWY

Z TRENERKĄ OLGĄ LIPCZYŃSKĄ

Data: 9-19.02.2018

Miejsce: Marakesz + Taghazout

Ilość uczestników: minimum 12 osób, maksymalnie 20 osób

Zakwaterowanie: hotel turystyczny (Marakesz), resort w rejonie Taghazout

Wyżywienie: śniadania

Transport lokalny: busy

Przelot: bezpośredni z Krakowa do Marakeszu (Ryanair) lub z przesiadką z kilku miast w Polsce (Ryanair)

CENA: standardowa: 850 Euro osoba, pierwsze 2 osoby w cenie 750 euro.

Przez wiele lat Maroko było naszym drugim domem, teraz wracamy tam z tęsknoty za tym pięknym krajem aby pokazać go Wam w nowej odsłonie. Będzie sportowo i słonecznie, idealna zimowa terapia antydepresyjna. Jeśli od dawna czekaliście na okazję aby zobaczyć kawałek Maroko z Holly Cow to wreszcie nadarzyła się okazja. Jako specjaliści od tego kierunku pokażemy Wam ten kraj naszymi oczami, zobaczycie perełki, takie jak ukryte plaże, zaułki Marakeszu, będziecie skakać do wody z klifów i skał, poczujecie marokańskie słońca na twarzach, uwiodą Was zapachy i smaki marokańskiej kuchni i napewno zakochacie się w afrykańskich zachodach słońca.

Proponujemy Wam wyjazd sprofilowany mocno sportowo, co nie znaczy, że nie będzie czasu na atrakcje typowo turystyczne, jak zwiedzanie czy odpoczynek na plaży.

PROGRAM:

9.02

Przylot do Marakeszu, lot bezpośredni z Krakowa ląduje około 10:30, loty z przesiadką lądują w godzinach popołudniowych. Po wylądowaniu transfer do hotelu w sercu medyny (starego miasta), zakwaterowanie około 13:00 i czas na odświeżenie. Wspólne zwiedzanie centrum i labiryntu uliczek starego miasta. Zachód słońca obejrzymy z dachu Cafe De France sącząc marokańską herbatę. Wieczorem kolacja w lokalnej restauracji i spotkanie organizacyjne.

10.02

Przed śniadaniem 45 minutowy work out z Olgą na dachu hotelu z widokiem na Marakesz. Po śniadaniu przejazd do Agadiru (około 3,5 godziny), w Agadirze zatrzymamy się na lunch w porcie (seafood) i zobaczymy panoramę miasta ze wzgórza Ouffela. Przyjazd do resortu około godziny 16:30. Zakwaterowanie i work out z Olgą nad basenem.

11.02

Przed śniadaniem poranny jogging z Olgą, po śniadaniu przejazd na plaże, czas wolny. Dla chętnych zajęcia surfingu w cenie. Około 16:00 przejazd na zachód słońca do Tamri na wielkie wydmy nad oceanem, tam 45 minutowe zajęcia z Olgą. W drodze powrotnej do hotelu zatrzymamy się na kolację. Powrót do hotelu około 19:00.

12.02

Przed śniadaniem poranny work out z Olga, po śniadaniu przejazd wzdłuż wybrzeża i plażowanie na ukrytych dzikich plażach. Powrót około 16:30. Do zachodu słońca zajęcia z Olgą. Kolacja w Taghazout w restauracji Panorama.

13.02

Przed śniadaniem work out z Olgą, po śniadaniu trip do Rajskiej Doliny (45 min jazdy), tam pobyt około 3 godzin i przejazd do Agadiru na zakupy na lokalnym targu Souk El Ahad. Kolacja w Agadirze w drodze powrotnej w porcie (sea food).

14.02

Przed śniadaniem jogging z Olgą, po śniadaniu dzień bez programu. Odpoczynek na plaży. Odbiór grupy z plaży około 16:00 i przejazd na lokalny targ owoców w Banana Village. Od 17:00 zajęcia z Olgą. Wieczorem walentynkowa kolacja w Taghazout.

15.02

Przed śniadaniem work out z Olgą, po śniadaniu przejazd do Tifnit w parku Narodowym Souss Massa i tam spędzimy resztę dnia. Tam work out z Olgą. Powrót przez Agadir wieczorem z postojem w hipermarkecie.

16.02

Po śniadaniu work out z Olgą, potem czas wolny. O 15:00 warsztaty kulinarne (przygotowywanie Tajine) zaczniemy od zakupów, własnoręcznie zrobione tajine będą naszą kolacją. Wieczorem wyjazd do Agadiru do klubu na imprezę.

17.02

Poranny work out i śniadanie. Ostatni pełny dzień nad oceanem. Czas wolny na plażowanie i odpoczynek. Od 16:00 zajęcia z Olgą. Wieczorem pożegnalna kolacja na Km25.

18.02

Przed śniadaniem poranny work out z Olgą. Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd wzdłuż wybrzeża do Essaouiry, tam lunch i krótkie zwiedzanie tego uroczego miasta. Około 18:00 przyjazd do hotelu w Marakeszu, pożegnalna kolacja na placu Jema El Fna, nocleg w tym samym hotelu co pierwszej nocy. Wieczorem spotkanie podsumowujące wyjazd na dachu hotelu.

19.02

Po śniadaniu wykwaterowanie i transfery na lotnisko. Odloty do kraju.

CENA ZAWIERA:

 • 2 noce w hotelu Cecil w Marakeszu

 • 8 nocy w apartamentach 4 osobowych w resorcie w rejonie Taghazout

 • codzienne śniadania

 • wszystkie transfery wynikające z programu

 • codzienne zajęcia z trenerką Olgą Lipczyńską

 • warsztaty gotowania Tajine

 • realizacja programu zwiedzania wymienionego w programie Marakesz, Agadir, Essaouira, Immsouane, Rajska Dolina, Tifnit,

 • ubezpieczenie

 • opiekę polskiej obsługi

 • wszystkie bilety wstępu wynikające z programu

 • 1 dzień zajęć surfingowych z instruktorem i sprzętem

CENA NIE ZAWIERA:

 • przelotów od ok. 400 PLN w dwie strony (cena rośnie im bliżej wyjazdu)

 • wydatków osobistych

 • kosztów nie ujętych w programie

WARUNKI PŁATNOŚCI:

Zaliczka 300 euro przy zgłoszeniu po podpisaniu umowy, pozostała kwota do 15.01.2017 lub płatna na miejscu lokalnemu partnerowi.