Notice: Constant FS_CHMOD_DIR already defined in /home/bubba/domains/hollycow.pl/public_html/wp-config.php on line 95

Notice: Constant FS_CHMOD_FILE already defined in /home/bubba/domains/hollycow.pl/public_html/wp-config.php on line 95
INCENTIVE – Holly Cow

INCENTIVE

OFERTA ORGANIZACJI WYJAZDU INCENTIVE

Termin: zapytaj o szczegóły

Długość pobytu: 3 noce

Surfing: 1 dzień zajęć z instruktorem i sprzętem

Zakwaterowanie: Taghazout/Agadir The Chill Villa, surf house z basenem 50 m od plaży

Wyżywienie: śniadania

Transport: Autobus 25 osobowy + bus 7 osobowy dla obsługi

Cena: zapytaj o szczegóły

Maroko stało się naszym drugim domem, w ciągu ostatnich 5 lat odwiedziliśmy ten kraj z naszymi klientami ponad 50 razy odwiedzając najpiękniejsze plaże i miejscówki w tym kraju. Dajemy Wam szanse na bliższe spotkanie z marokańskim life stylem, epickimi surf spotami i atrakcyjnymi miejscami w tym niesamowitym kraju. Jeśli lubicie nietypowe wyjazdy i zawsze marzyliście, aby rozegrać surf sesje o zachodzie słońca na czarnym lądzie to Maroko jest do tego stworzone idealnie. Łagodny klimat, niskie opady, stały swell od października od marca i przyjaźni lokalesi w połączeniu z doskonałą kuchnią sprawiają, że te kraj jest od lat częstym celem wyjazdów indywidualnych jak i firmowych.

Imi Ouaddar znajduje się tuż obok surferskiej wioski Taghazout, 25 km na północ od Agadiru. W promieniu kilkunastu kilometrów od wioski znajduje się 12 spotów surfingowych o różnym stopniu trudności, każdy może znaleźć coś odpowiedniego do swoich możliwości. Taghazout pełne jest klimatycznych restauracji i sklepów, wioska znana jest ze swojej leniwej atmosfery, doskonałych ryb i owoców morza, które można kupić prosto od lokalnych rybaków. Maroko znamy jak własną kieszeń, dlatego bez wątpienia nie raz zaskoczymy Was podczas wyjazdu.

ZAKWATEROWANIE THE CHILL VILLA

Taghazout/Agadir – The Chill Villa – to komfortowy guesthouse w Imi Ouaddar tuż obok Taghazout, oferujący zakwaterowanie w nowoczesnym obiekcie położonym 50 m od plaży i około 400 m od dużego resortu z barem z alkoholem i restauracją. Dostępne są 3 pokoje 2 osobowe z łazienką w tym jeden z łóżkiem małżeńskim i jeden mansardowy bez łazienki oraz pokój 4 osobowy z łazienką. Na terenie jest basen, kuchnia serwuje posiłki na zamówienie, na dachu wygodny taras z widokiem na ocean. Imi Ouaddar to bogata osada 2 zatoki od Taghazout, wioska jest czysta i zadbana, na przystani rybackiej można kupić świeże ryby i owoce morza, w wiosce jest kilka sklepów, kilka restauracji, rzeźnik, dojeżdża bezpośredni autobus do Agadiru, Taghazout, Tamri. W 2015 otwarta zostanie duża inwestycja turystyczna w wiosce na 2 tysiące łóżek. Paradis Plage to nazwa miejscowej plaży, długiej, czystej, piaszczystej. Przy dogodnych warunkach plaża staje się również spotem surfingowym dla początkujących.

TRANSPORT

Z lotniska grupę zabierze podstawiony 25 osobowy bus, który obsługiwał będzie również transfery wynikające z programu. Paliwo i koszty parkingowe na trasę wynoszącą łącznie około 500 km w cenie.

PROGRAM POBYTU

dzień 1

Wylot o 9:30 z Krakowa, przesiadka w Brukseli, przylot do Agadiru o 16:30, formalności paszportowe i transfer do apartamentów (około 60 minut), zakwaterowanie w nowych apartamentach na terenie dużego kompleksu turystycznego pod Agadirem, apartamenty 4 osobowe, komfortowe, na terenie ośrodka baseny, do plaży w linii prostej 300m. wieczorem kolacja w lokalnej restauracji w wiosce. W drodze z lotniska zatrzymamy się w Agadirze na panoramę miasta ze wzgórza. Po przyjeździe czas na odświeżenie, wieczorem spotkanie całej grupy na tarasie na dachu Chill Vill. Wspólne oglądanie filmu z projektora i wieczór z muzyką.

dzień 2

Apartamenty zaopatrzone będą produktami do samodzielnego przygotowywania śniadań. Po śniadaniu transfer na plażę i zajęcia z surfingu (w cenie deska, pianka, instruktor). Po surfingu przejedziemy do surferskiej wioski Taghazout, którą zwiedzimy podczas spaceru. W drodze powrotnej kolacja w restauracji na plaży. Wieczorem ognisko na skałach nad oceanem z muzyką na żywo.

dzień 3

Po śniadaniu czas wolny do 10:00. O 11:30 przejazd do Marakeszu, przyjazd na miejsce o 16:00, zakwaterowanie, zakupy i zwiedzanie medyny. Odwiedziny w zagłębiu obuwniczym (sklepiki i warsztaty) na bazarze głównym. Zakwaterowanie w hotelu w samym centrum miasta, pobyt ze śniadaniem, pokoje 2,3,4 osobowe z łazienką. Po kolacji spotkanie całej grupy na dachu hotelu. Podsumowanie wyjazdu.

dzień 4

Po śniadaniu transfer na lotnisko i odloty do Polski, przyloty do Krakowa około 20:00

KOSZTY I PŁATNOŚĆ

Koszty organizacji mogą być fakturowane zarówno 23 % przez polską firmę, jak również mogą być fakturowane przez podmiot marokański z 20% vatem. Płatność biletów: 100 przedpłata, płatność za pobyt: 30 procent zaliczka, pozostała kwota do 7 dni przed przyjazdem grupy.

Cena obejmuje:

– 2 noclegi w apartamentach 4 osobowych dla 19 osób

– 2 noclegi w Chill Villa dla 6 osób z kierownictwa

– 1 nocleg w Marakeszu w hotelu w centrum miasta

– 3 śniadania

– 3 obiadokolacja z napojami bezalkoholowymi

– Transfer Agadir lotnisko

– Apartamenty (60 km w jedną stronę)

– Transfer Apartamenty – plaża z surfingiem, Apartamenty (około 10km w jedną stronę), wizyta na sekretnej plaży.

– Transfer Agadir – Marakesz 270 km w jedną stronę

– 1 dzień lekcji surfingu z materiałami, instruktarzem, transferem, ubezpieczeniem

– 1 wieczór powitalny z projekcją na dachu chill Villa (sprzęt w cenie)

– opieka rezydentów

– opłaty parkingowe

– opłaty drogowe na autostradzie do Marakeszu

CENA NIE ZAWIERA

– przelotu z Polski w cenie od ( ok. 600-800zł w obie strony)

– obowiązkowego ubezpieczenia

-wydatków osobistych i napiwków

KONTAKT

Marek Warmuz – marek@hollycow.pl

Tel. +48.696.473.825 lub numer w Maroko +212.677.10.52.10

www.facebook.com/thechillvillataghazout

www.instagram.com/hollycowartoftraveling

www.facebook.com/hollycowevents