Notice: Constant FS_CHMOD_DIR already defined in /home/bubba/domains/hollycow.pl/public_html/wp-config.php on line 95

Notice: Constant FS_CHMOD_FILE already defined in /home/bubba/domains/hollycow.pl/public_html/wp-config.php on line 95
PARTNERZY – Holly Cow

PARTNERZY

PARTNER STRATEGICZNY

lvlup_logotyp

Zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie organizacji wyjazdów, szkoleń, eventów oraz działań promocyjnych i pro-sprzedażowych.
Naszą wizją jest dostarczanie klientom produktów o najwyższej jakości, precyzyjnie dopasowanych do ich założeń biznesowych.
Czynimy to poprzez dokładną analizę potrzeb oraz celów strategicznych zarówno krótko jak i długoterminowych.
Cechuje nas dbałość o szczegóły. Wciąż uczymy się być lepsi zarówno dzięki naszej pracy, doświadczeniu, ale też dzięki naszym klientom.
Wierzymy, że najlepszą odpowiedzią jest dobrze zadane pytanie.

Bluego

bluego

 

Jesteśmy zespołem ludzi kochających wodę i… życie
Poszukujemy własnych dróg i staramy się czerpać radość z każdej przeżywanej chwili. Wędrówki pod prąd, przedzieranie się przez „dziewicze dżungle” w poszukiwaniu własnego miejsca i sposobu na życie nie są nam obce, dzięki temu pasja i hobby stały się nierozerwalną częścią naszej rzeczywistości – naszą pracą. Pokazanie światu tego, co nas fascynuje – to nasz cel!
Poszukujemy nowych możliwości wykorzystania wody do własnego rozwoju. Pragniemy przekazywać Wam – na różne sposoby – nasze odkrycia i doświadczenia, by zainspirować Was do działania i pomóc Wam w pełni wykorzystywać Wasz fizyczny, intelektualny i duchowy potencjał. 

What Anna Wears

waw_logo

Anna Skura - blogerka , biegaczka, podróżniczka.

African Road Trip

Logo_African

Fusion Freediving

FUSION-TEXT-AND-LOGO-LONG

Fusion Freediving was founded in 2011 as a freediving school and centre of learning dedicated to giving the best value freediving courses in Bali. Our philosophy is to give the student more than just a course, we want to give them an experience.